logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

Okna Internorm
Jako jednička na trhu udává Internorm směr a nastavuje celoevropská měřítka ve výrobě oken. Toto je znát v enormně širokém sortimentu a ve vedoucí pozici u vysoce tepelně izolačních systémů oken. Díky konsekventní strategii zaměřené na kvalitu a inovaci je Internorm stále na nejnovějším stavu techniky.


Nabízíme prodej a montáž plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken Internorm.


Abyste v tak velkém výběru možností tvarů, barev a materiálů nalezli správná řešení, která splňují nároky a požadavky Vašeho zákazníka na architekturu, design a komfort, můžete volit ze čtyř různých designových stylů Internorm: studio, home pure, home soft a ambiente.


styl Studio

studio - z jeho designu vyplývá jasná linie. Ve svém avantgardním tvaru a redukovaném provedení je tento styl velmi nekonvenční. Převážně plošně lícující okenní systémy lze kompletně integrovat do zdiva. K dostání v provedení plast, plasthliník a dřevohliník.

styl Studio

home pure - splňuje nároky moderního a čistého stylu a prosvětluje prostory. Okenní systémy s hranami a rovnými liniemi se dokonale přizpůsobí Vašemu puristickému stylu bydlení. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

styl Studio

home soft - působí sympaticky, útulně a skýtá četné designérské možnosti – od elegantního až po hravý design. Zaoblené tvary oken home soft dokonale odpovídají Vaší potřebě harmonického domova. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

styl Studio

ambiente - je charakteristický svými tradičními tvary - nadčasově klasický a elegantní. Kompozice je přitom promyšleně navržena a skýtá pohodlí domova. Výrazně profilované hrany oken budou podtrhovat nadčasovost Vašeho bydlení. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.