logo facebook
logo twitter
logo youtube
logo google+
logo instagram
logo linkedin

Kariéra

Naše společnost nabízí volné pracovní místo na pozici:

Montážní a servisní technik

Požadujeme

  • vzdělání - střední odborné, vyučen
  • manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe vítána

Pracovní náplň:

  • montáž a servis oken a dveří

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • odborná školení
  • termín nástupu ihned

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu:  hac@hac.cz

Obchodní zástupce pro Východočeský kraj

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe není nutností, vše potřebné Vás naučíme
  • uživatelská znalost PC - Office, Internet
  • velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • samostatnost a odpovědnost

  • vyhledávání nových zákazníku pro výstavbu rodinných domů
  • prodej oken značky INTERNORM, SCHÜCO a OTHERM
  • prodej dveří Ferrero Legno
  • telefonická a emailová komunikace, obchodní schůzky
  • pravidelné zadávání získaných informací do systému

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení, provize z prodeje
  • auto, notebook, služební telefon
  • termín nástupu ihned, případně dohodou
  • příjemné pracovní prostředí